مدیریت جامع منابع انسانی

 

دعوت به‌همکاری

تولید آگهی فراخوان استخدام بر اساس رویکرد خلاقانه بازتعریف شغل و سمت با قابلیت ثبت مشاغل یکتا و ترکیبی.

 

درخواست استخدام

پنل اختصاصی و حرفه‌ای ثبت سریع و آسان درخواست استخدام و ارسال رزومه با قابلیت رهگیری درخواست.

 

ارزیابی بدو استخدام

سامانه قدرتمند و حرفه‌ای ارزیابی بدو استخدام با قابلیت تنظیم و فراخوان خودکار جلسه ارزیابی، با امکان اعمال انواع ارزیابی از قبیل مقایسه‌ای، وزنی، شاخصی، تخصصی، ترکیبی، ترتیبی، چندمرحله‌ای و یا هر نوع دیگری که شما ابداع کنید!

دسته‌بندی ارزیابی‌شوندگان و ارزیابی‌کنندگان بر اساس تخصص و درخواست، تعریف متد ارزیابی، تعیین جلسه ارزیابی، دعوت به‌ارزیابی، مدیریت حضور، مدیریت اتاق ارزیابی، مدیریت ارزش‌گذاری، مدیریت گزینش و مقایسه و قابلیت خلاقانه و ابتکاری کارت‌بندی متقاضیان.

 

استخدام/ انعقاد قرارداد/ صدور احکام

تخصیص سمت، شرح وظایف و انعقاد انواع قراردادهای قانونی و سفارشی، به‌انضمام قراردادهای مسئولیت حرفه‌ای و مدنی با قراردادساز حرفه‌ای دیجلی‌بیلد.

صدور احکام کارگزینی با تمام جزئیات قانونی و نیازمندی‌های سفارشی با لحاظ جزئی‌ترین توافقات قراردادی در مورد میزان و نحوه حقوق، ساعت کار، مرخصی، تعطیل‌کاری، اضافه‌کاری، فوق‌العاده، درصد کارانه و …

 

دوره آموزشی بدو خدمت و ضمن خدمت/ دوره آزمایشی/ ارزیابی عملکرد

مدیریت دوره‌های آموزشی و آزمایشی و ارزیابی عملکرد با استفاده از سامانه قدرتمند آموزش و آزمون دیجی‌بیلد.

ارزیابی عملکرد خودکار، سفارشی، تخصصی و ورزنی بر اساس شرح وظایف، فرایندهای سازمانی، رهگیری مدیریتی و … با قابلیت اعمال ارزیابی در دستمزد و ارتقاء سازمانی.

 

خدمات و رفاهیات (وام/ مساعده/ مرخصی/ مأموریت/ اضافه‌کاری و …)

تخصیص پنل حرفه‌ای کاربری پرسنل و مدیران برای مدیریت و رهگیری درخواست‌ها و دستورها به‌صورت فرایندمحور از قبیل ثبت و تأیید درخواست مساعده، وام، مرخصی، اضافه‌کاری و …

 

 

تردد (حضور/غیاب/اعزام به‌مرخصی و مأموریت)

ثبت تردد از طریق ارتباط با تمام دستگاه‌های احراز هویت (اثرانگشت، چهره، کارت و …) با قابلیت شناسایی خودکار نوع تردد از قبیل ورود، خروج، اعزام به‌مرخصی، مأموریت و …

 

 

حقوق و دستمزد

محاسبه خودکار حقوق و دستمزد بر اساس مفاد قرارداد و احکام حقوقی به‌صورت تفکیکی بر اساس تکالیف قانونی و آیتم‌های سفارشی و درج در سامانه حسابداری با قابلیت نمایش و گزارش بلادرنگ برای پرسنل ذینفع و مدیران.

 

اتمام کار/ تسویه‌حساب/ بازنشستگی

تشریفات انواع پایان خدمت از قبیل اتمام قرارداد، استعفاء، اخراج و … به‌همراه تسویه‌حساب اداری و مالی بر اساس تکالیف قانونی و ضوابط اداری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست