خوش بود گر محک تجربه آید به میان

گروه نرم‌افزاری تاو، به‌عنوان تولیدکننده نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی (ERP) رویکردی متفاوت به‌این حوزه دارد. به‌عنوان یک راهبرد بنیادین ما به‌طور پیوسته به‌دنبال این هستیم که کسب‌وکارهای بیشتری را با دنیای دیجیتال پیوند بزنیم.

صنعت ساختمان به‌دلیل گستردگی و پیچیدگی و همینطور ماهیتِ میدانیِ تولید ساختمان، با بیشترین چالش در این مسیر مواجه است.

از سوی دیگر مهندسین تاو قاطعانه معتقدند برای شناگر شدن باید خیس شد! به‌همین خاطر ما هیچ کسب‌وکاری را دیجیتال نمی‌کنیم مگر اینکه در یک دوره طولانی در آن کسب‌وکار حضور داشته باشیم!  

دیجی‌بیلد حاصل برهم‌نهش تجربیات مهندسین ما در حوزه نرم‌افزار و پس از یک حضور طولانی‌مدت در صنعت ساختمان است.

ما امروز با کمال افتخار از نسخه‌ای رونمایی کرده‌ایم که به‌طور مداوم در معرض آزمون‌های سختگیرانه در میدان عمل بوده است.

 

دیجی‌بیلد در برابر افراد و امکانات بسیار منعطف است و قادر است طیف وسیعی از افراد و اماکن از دفاتر اداری گرفته تا پروژه‌های ساختمانی، از کارمندان اداری تا کارکنان میدانی، از کارشناسان تا کارگران را پوشش دهد.

اما آنچه دیجی‌بیلد را از تمام رقیبان متمایز می‌سازد این است که بیش از آنکه یک نرم‌افزار ساختمانی باشد، دستیاری هوشمند و قابل اعتماد برای مدیران است.

ما از دیجی‌بیلد خواسته‌ایم قبل از آنکه مراقب کسب‌وکارتان باشد، هوای شما را داشته باشد!

می‌دانیم که شما به‌عنوان یک مدیر فرصت بسیار اندکی برای رسیدگی به‌امور پیچیده و زمان‌بر دارید. در واقع شما نرم‌افزاری می‌خواهید که پیچیده‌ اما ساده باشد!

تمرکز مهندسین تاو بر ایجاد دو مؤلفه متناقض‌نمای کارآمدی و سهولت سبب شده که ما هم‌اکنون بتوانیم تأیید کنیم: دیجی‌بیلد پیچیده‌ترین نیازهای شما را به‌ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن مرتفع می‌کند.

فهرست