برای شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ۱۳۹۸- iCBuild2019 آماده اید؟

پوستر نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز

بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز موسوم به iCBuild از تاریخ ۱۱ تیرماه لغایت ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای شیراز برگزار خواهد شد. بازدیدکنندگان میتوانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از نمایشگاه دیدن نمایند. در لیست نمایشگاههای تخصصی صنعت ساختمان، نمایشگاه بین المللی ساختمان فارس اولین نمایشگاه پیش روست.

نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز یکی از میان رده های از نظر تعداد مخاطب میباشد. این موضوع را با توجه به تعداد شرکت کنندگان دوره های پیشین و مقایسه با دیگر نمایشگاههای مشابه برگزار شده میتوان نتیجه گرفت.

برگزارکننده نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز

بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز توسط شرکت برساز رویداد پارس در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی فارس برگزار میشود. شرکت برساز رویداد پارس به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه های تخصصی در نمایشگاه بین المللی مشهد فعالیت می نماید. این شرکت از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه بکار گیری روش ها و تکنیک های جدید در پروسه مدیریت و برگزاری نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت های این مجموعه تا کنون بر برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت غذا و همچنین چاپ و بسته بندی متمرکز بوده است. شرکت برساز رویداد پارس با رویکرد گسترش حضور بازدید کنندگان متخصص و مجموعه های بین المللی در نمایشگاه های داخلی و خارجی اقدام به همکاری با شرکتهای  fairConsult وIFWexpo  کشور آلمان نموده است.

قوانین نمایشگاه

به منظور اخذ غرفه نمایشگاهی قوانینی از سوی شرکت برگزار کننده نمایشگاه وضع شده که در بخش قوانین نمایشگاه در سایت شرکت قابل دسترسی است.

شرکت تاوسیستم که ارتباط تنگاتنگی با فعالان صنعت ساختمان دارد اقدام به ارائه راهکارهای نرم افزاری جهت کمک به فرآیند مدیریت پروژه های ساختمان نموده است.

معرفی شرکت تاوسیستم

شرکت تاوسیستم با حضور در این نمایشگاه محصول خود با نام تجاری دیجی بیلد با راهکارهای مدیریت سرمایه های انسانی، ریزمتره و نظارت، و امور مشتریان را ارائه مینماید. راهکار سرمایه های انسانی شامل ماژولهای درخواست استخدام و ارزیابی، قرارداد کار و حکم، تردد و حضور و غیاب، مرخصی، ماموریت، مساعده، وام، و محاسبه حقوق و دستمزد است. راهکار ریزمتره و نظارت شامل ماژولهای قرارداد پیمانکاری، نظارت میباشد. و راهکار امور مشتریان جهت مدیریت ارتباط با مشتریان و فروش محصولات شامل ماژولهای قراداد فروش، مدیریت فروش اقساطی، و ارتباط با مشتریان در نمایشگاه ارائه خواهند شد.

نوشته‌های پیشین
از نمایشگاههای تخصصی صنعت ساختمان در سال ۱۳۹۸ – (۲۰۲۰-۲۰۱۹) اطلاع دارید؟
نوشته‌ی بعدی
تامین مواد و مصالح در پروژه های ساخت و ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست