اخبار لحظه ای غرفه دیجی بیلد در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فارس

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فارس با حضور جمعی از مقامات استانی و فعالان اقتصادی و صنعتی، با حضور مدیران شرکت انبوه سازی سامان مکانیک پارس و شرکت نرم افزاری تاوسیستم روز سه شنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی شیراز کار خود را آغاز نمود. این نمایشگاه تا روز جمعه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸ برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

روز اول نمایشگاه

در مراسم افتتاحیه جمعی از مقامات استانی به سخنرانی پرداختند.

پس از برگزاری آیین گشایش، غرفه ها به استقبال از بازدید کنندگان پرداختند. غرفه دیجی بیلد از لحظه شروع با استقبال بی سابقه فعالان صنعت ساختمان روبرو گردید.

پرسشهای بازدید کنندگان توسط اعضای تیم دیجی بیلد با صبر و حوصله باور نکردنی پاسخ داده میشد. البته رسالت این تیم از ابتدا همین بوده. ما هم قسم شدیم محصولی بسازیم که آرامش و اطمینان قلبی برای بدنه صنعت و به دنبال اون جامعه ایجاد کنه. این اعتقاد باید در سطوح مختلف دیده بشه.

رونمایی از دیجی بیلد با حضور معاون عمرانی استاندار فارس

ساعتی از آغاز به کار نمایشگاه نگذشته بود که با حضور جناب آقای مهندس رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، جناب آقای مهندس رجبی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و رئیس نظام مهندسی کشور، جناب آقای دکتر اکبری عضو شورای شهر شیراز و جمعی دیگر از مسئولین استان در غرفه هولدینگ فپکو آیین رونمایی و معرفی عمومی دیجی بیلد برگزار گردید.

همراهی و پشتیبانی مسئولین استانی همیشه موجب دلگرمی کسب و کارها و رونق گرفتن کسب و کار و تولید است.

از این بخش نمایشگاه تمرکز تیم اجرایی بر حل مسائل مختلف پیمانکاران و کارفرمایان و تولیدکنندگان حاضر در غرفه دیجی بیلد به کمک راهکار دیجی بیلد بود، تا در عمل متوجه کارایی دیجی بیلد برای کسب و کارشون باشن.

مسلما ما به فکر گرمای هوا و نوشیدنی های خنک تابستونه هم هستیم.

علاوه بر همکاری هوشمند برای مدیران امروز به فکر مدیران فردا هم هستیم.

پس از آشنایی با مزایای عمومی راهکار دیجی بیلد افراد حاضر در نمایشگاه به ورکشاپ آموزشی دعوت شدند تا با کارکردهای نرم افزار با جزییات بیشتری آشنا شوند. ورکشاپ با موضوعات مختلف هر شب در غرفه دیجی بیلد برگزار خواهد شد.

و در آخر تصویر تیم اجرایی نمایشگاه که روز اول رو به خوبی به اهدافشون رسیده بودن

روز دوم نمایشگاه

با انرژی که از روز قبل گرفتیم رفتیم سراغ روز دوم. مطمئنیم تجربیات روز اول به کمکون میان. به نظر میاد امروز کمی خلوت تر باشه. اما باید منتظر موند و دید که پیش بینی درسته یا نه.

ما امروز قراره که تعداد ورکشاپهارو افزایش بدیم. هر نیم ساعت یه ورکشاپ خواهیم داشت. و این روال تا اخر نمایشگاه ادامه خواهد داشت.

از اونجایی که بخشهای مختلف دیجی بیلد رو میخواستیم به صورت همزمان نمایش بدیم خیلی سریع کارشناسهای تاسیساتمون مانیتورهای جدید رو نصب کردن.

راستش بخواید پیش بینی ما درست از آب در نیومد و واقعا استقبال بیشتر از اون چیزی بود که ما فکر میکردیم. ایرادی نداره ما به تغییرات عادت داریم و براش آماده ایم. تیم ما یه تیم چابک و آماده اس.

ما امروز هم مهمانهای ویژه ای داشتیم. شهردار شیراز، جناب مهندس اسکندرپور از غرفه دیجی بیلد بازدید داشتند. در جریان این بازدید مهندس زینالی مدیریت هلدینگ فپکو به معرفی ویژگیهای محصول دیجی بیلد پرداختند.

مهمانهای خارجی هم داشتیم که دیجی بیلد میتونه به کسب و کارشون کمک کنه.

نوشته‌های پیشین
تعدیل در قرادادهای پیمانکاری
نوشته‌ی بعدی
رونمایی از دیجی بیلد در نمایشگاه تخصصی بین المللی صنعت ساختمان فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست